KISE - Ikarus (barátságos mérkőzés)

A háromszor 20 perces mérkőzés remekül indult a hazai csapat számára, hiszen az első harmad után remekül záró védelmének köszönhetően 3-0-ás előnyre tett szert. Ekkor Henriknek szinte csak a kirúgásokat kellet elvégeznie. A második 20 perc elején 2 gólt is rúgott ez ellenfél, és az egyik sajnos kapushiba volt, lévén egy lassan kapu felé guruló labdára azt hitte Henrik, hogy mellémegy. Hát sajnos nem ment mellé. A harmad második felében azonban a csapattársak is betermeltek kettőt, így ez a 20 perc 2-2-vel zárult. Az utolsó 20 perc ismét nem indult jól, Henrik egy lövésbe csak beleérni tudott, így az a jobb alsó sarokban kötött ki. Ezt követően egy viszonylag erősebb beadás ragadt a Henrik kezébe - magam is meglepődtem, hogy nem ejtette ki -, és az ebből kirúgott labda gólpassznak bizonyult az elől feledkezett Ikarus ellenében. A végén még két ízben rezgett meg a vendégháló, így kialakult a mérkőzés végeredménye: KISE - Ikarus 8:3 (3:0, 2:2, 3:1)